Anunţurile expirate se regăsesc la: Arhiva anunţuri/comunicate
Raport cu privire la analiza nevoilor și digitalizarea proceselor specifice serviciilor publice aflate în competența uat Mihai Bravu
PROIECT FINANȚAT PRIN PROGRAMUL OPERAȚIONAL COMPETITIVITATE ADMINISTRATIVA POCA/972/2/1 (CP16/2021 pentru regiunile mai puțin dezvoltate)
- Fundamentarea deciziilor, planificare strategică și măsuri de simplificare pentru cetățeni la nivelul administrației publice locale din regiunile mai puțin dezvoltate

raport.pdf  (1,07 MB)  data: 17-08-2022   utilizator: 1
ANUNȚ DE ÎNCEPERE PROIECT - Dotarea Școlii gimnazială Mihai Bravu, judeţul Tulcea cu echipamente de protecție medicală
Obiectivul general al proiectului constă în asigurarea unei capacități adecvate în unitățile de învățământ din Comuna Mihai Bravu, Jud. Tulcea în vederea gestionării crizei sanitare, prin diminuarea riscului de propagare a infecției cu SARS – COV – 2 în sistemul public de educație și prin limitarea numărului potențial de cazuri de infecție care ar trebui tratate în sistemul public de sănătate. Limitarea răspândirii virusului, precum și a efectelor extrem de grave ale acestuia asupra populației, va putea fi realizată prin asigurarea disponibilității echipamentelor/dispozitivelor de protecție medicală și asigurarea condițiilor igienico-sanitare minime necesare, astfel încât se impune dotarea corespunzătoare a unităților de învățământ din Comuna Mihai Bravu, Jud. Tulcea.
>>> pagina proiectului

proiect_echipament_scoala.pdf  (170,46 KB)  data: 22-04-2022   utilizator: 1